KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005176
nr 1300 5176
Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på duk, 19x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:21:05
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr